top of page

HAKKINDAKİ BAZI YORUMLAR

Aydin Camlibel

Digiturk VP Sales
Gökhan Sert konusunda bilgili , yenilikleri yakından takip eden , sektörün önemli kişilerinden biridir.


 

Tolga Gariboglu

President at Konsensus

Gokhan Sert, sektörünün bir çok dalında bilgi sahibi olup, her birinde ayrı ayrı uzmanlaşmış nadir profesyonellerdendir. 
Araştırmacı kişiliği, çalışkanlığı ve uzak görüşlülüğüyle bulunduğu ortama değer katar, bunu yapmaktan keyif alır. İş ciddiyeti ile pozitif enerjisini müthiş bir ahenkle birleştirir.
Uzun yıllara dayanan deneyimi ve bitmeyen enerjisi bir araya geldiğinde sadece etkili sonuçlar oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda çevresindekileri bilgi ve vizyonuyla aydınlatır. 
Gökhan Sert ile değişik vesilelerle yollarımızın kesişmesinden ve kendisi tarafından bir çok konuda aydınlatılmış olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum.

Murat Küçüksaraç

General Manager, PSE - East Europe and Turkey

I recommend Gökhan due to his qualities that he showed during his work at Cine5 TV. He showed an outstanding work ethic as well as good technical knowledge. I am sure he will be successful for the challenges that he will undertake during the rest of his future career.

Dr.Hakan Dikmen
Yenibirlik Gazetesinde yazar, Owner at Albaxtv ,Istanbul Kuldur Universitesi`nde Ogr. Gor. Avrasya Medya Birliği
Gökhan Sert,uzun süre çok önemli şirketlerde çalışmış, sorumluluk sahibi işine hakim ve aşık,bilgi ve tecrübesini paylaşabilen bir kişidir.Umarım yeni görevlerin de de bu başarıyı yakalar ve çalıştığı kurumu ileriye taşır. 

Birol Ozdemir

Deputy Managing Director at BitNet Corporation

Gokhan is one of the most experienced person in Broadcasting industry, I worked with him at Fujitsu, and he is a hard worker, dedicated to his products, and a strong executer. He has all marketing and business development skills, and with his connections based on years of experience, he can be very productive to companies which want to expand their organisatons and channels in Turkey.

 

Ugur Kalaba
Entrepreneur / Owner / CEO at Erstream Video Delivery Corp.
It is a great pleasure to write this recommendation for Gokhan Sert. I have had the chance of being the vendor of platforms whose OTT and/or Broadcast projects are managed by Gokhan. He is an excellent engineer, an outstanding manager and a great leader. He is always motivated to remove barriers infront of project(s), and a responsible person with a high degree of integrity. As a consequence, I expect that Gokhan would be a very positive addition to big and important projects.

 

 

Baris Altinkaya

Product Manager at Vestel

Through the years, we worked on various projects and I was impressed by his manner of doing business. Gökhan SERT is an experienced and responsible employee with boundless energy. Energetic professional. Always maintains very good relation with partners. 
 

Ahmet Eren

Country Manager Turkey & Central Western Asia at Yahsat

Gokhan is a very active and solution oriented technical manager who takes responsibility in stressful moments. He has a great strategic thinking and as well as entrepreneur mindset. He is very experienced and has a great expertise on ICT domain. I enjoyed a lot working on projects and brainstorming on new projects with him.
 

Gökhan Dogan

Regional Sales Manager at Net Insight

Gökhan Bey'i uzun yillardir taniyor ve takip ediyorum. Araştırmacı , teknoloji meraklısı, farklı fikirleri olan, sürekli kendini yenilemesini bilen bir yöneticidir. Kendisiyle calismak benim icin her zaman cok keyifli olmustur.


 

Fatih Kökçe

FM İletişim ve prodüksiyon ltd.şti şirketinde General Manager 

Dürüst ve güvenilir bir profesyonel...İşinin ehli, 
Dar imkanlarla, Büyük projelere imzasını atmıştır. 
Yaptığı işlerin, sektörde ne ifade ettiğinin farkında olacak birikime sahip. 

 

Hüseyin Yurteri

OnBoard Medya Pazarlama AŞ.

Gökhan Sert; sürekli kendini yenileyen sektörün öncü fikirlerine sahip istihbaratı çok güçlü harika bir insandır.Keyifle çalışılabilecek ender arkadaşlarımızdan biridir.

Yükselen Küçüktaş

Doğan TV şirketinde Technical Operations Director

Gökhan Sert, Televizyon yayın ve yapımcılığı konusunda bilgili, deneyimli ve yeteneklidir. Disiplinli, çalışkan ve özverilidir.

Koray Köymen

Sales / Professional Solution Europe

Gökhan hırslı,çalışkan ve kendini geliştirmeyi başarabilen bir yapıya sahiptir.Sinema TV 'de uzun süreden beri görev yapması da bunun bir göstergesidir.


 

Cengiz Korkmaz

Tuana Productions (Tuana Yapim)

Gokhan is one of the intelligent people I have had the pleasure of working alongside; he is erudite with an in depth understanding of operational matters and has a remarkable ability to align theory and practice to get the right results. This skill along with his decency, good humour and ethical approach to getting work done is the reason why I would have no hesitation in recommending him.

Metin Barut
Turkey Distributor Partner at KGM Energy - TEK Electricity Wholesaler / Distributor
Gökhan kurumsal iş ilişkilerinde markanın satış veya servis kanallarına gösterdiği çözüm odaklı davranışları ile son derece başarılı olduğunu düşünüyorum. Uzman olduğu konular dahilinde satış aşamasına hazırlanan bütün teknik tabanlı ürünlerin Arge ve Sahadaki hizmet süreçlerinde herdaim istekle, başarı ile yer almıştır. Özellikle gelişen teknolojiler ve Platform hizmetlerindeki OTT teknolojisinin DRM den interface detaylarına kadar hakim, heyecan verici projeleri bulunmaktadır. Umarım kısa sürede hayata geçer ve bizlerde birer parçası olarak yeni teknolojiler ile bir an evvel yeni heyecanlara katılırız.. başarılarının devamını dilerim .

Musa Tekler

Eminiş Ambalaj A.Ş.

Sayın Gökhan Sert ; uzmanlık alanı ile ilgili bilgi ve tecrubelerini gerek bireysel gerekse yönetsel özellikleriyle tamamlamış , çalıştığı kuruma ve çalışma arkadaşlarına katma değer sağlayarak geliştiren ve aynı şekilde gelişen , son derece pozitif , çözüm odaklı bir yöneticidir.
Çalışkan ve yapıcı tavrı ile kurum içinde kısa sürede öne çıkacağını , değer gören ve değer veren bir takım arkadaşı olacağına inanmaktayım.

 

bottom of page